Deze namiddag zal Poetin de door Rusland veroverde Oekraïense gebieden plechtig annexeren bij Rusland. Maar niemand staat stil bij de grote gevolgen van deze ontwikkeling.
Vanaf dan zijn die gebieden Russisch grondgebied. Het Westen zal die annexatie uiteraard niet erkennen en Oekraïne blijven aanmoedigen om die gebieden te heroveren – met door het Westen geleverde wapens. Maar indien daar dan een door de NAVO geleverde raket neerkomt op één of ander doelwit, zal dit als een aanval op Russisch grondgebied beschouwd worden – een aanval op Rusland zelf. En wat zei Dmitry Medvedev onlangs nog? Dat Rusland bereid is die gebieden – eens geannexeerd – te verdedigen met ieder soort van wapen in het Russische arsenaal, inclusief nucleaire wapens… Indien Rusland dan een (tactische) nucleaire raket afvuurt op Oekraïne, zal de VS – zo heeft Biden gezegd op de Algemene VN-Vergadering – krachtig terugslaan met bvb. aan krachtige raketaanval op de Krim.
Nucleaire oorlog komt elke dag dichterbij. Alex Jones van Infowars is in heel zijn leven nog nooit zo serieus geweest, en vreest dat het wel eens heel dichtbij kan zijn. Hij wijdde er vorige week zaterdag een ‘nooduitzending’ aan. Er wordt almaar meer gepraat over en gedreigd met het gebruik van nucleaire wapens. De nieuwe premier van het VK, Liz Truss, zei onlangs dat ze klaar zijn voor een uitwisseling van nucleaire aanvallen met Rusland. Dmitry Medvedev, vicevoorzitter van de Russische Nationale Veiligheidsraad zei dan weer dat Rusland “het recht heeft nucleaire wapens in te zetten”, en als ze dat doen in Oekraïne, denkt hij dat “de NAVO zich niet zal komen bemoeien”.
“Moskou heeft het recht om, indien nodig, kernwapens te gebruiken in strikte overeenstemming met zijn nucleaire doctrine”, schreef Vicevoorzitter van de Russische Veiligheidsraad Dmitri Medvedev dinsdag op Telegram. “Rusland heeft het recht om, indien nodig, kernwapens te gebruiken in bepaalde gevallen en met strikte naleving van de basisprincipes van het staatsbeleid inzake nucleaire afschrikking”, benadrukte hij.
Volgens Medvedev drinken de Amerikaanse president Joe Biden en de Britse premier Liz Truss, evenals andere westerse politici, “de Atlantische haat, waarbij ze eisen dat Rusland zijn hand van de ‘nucleaire knop’ haalt en ons bedreigen met verwoestende gevolgen als Rusland atoomwapens inzet.” Hij benadrukte ook dat Truss zelfs bereid was “een uitwisseling van nucleaire aanvallen met ons land te beginnen”.
Medvedev benadrukte, daarbij verwijzend naar de nucleaire doctrine van Rusland, dat Moskou kernwapens zou kunnen gebruiken als reactie op agressie tegen Rusland en zijn bondgenoten waarbij dergelijke wapens betrokken zijn, of een aanval met conventionele wapens die “het voortbestaan van Rusland bedreigen”.
Maar Medvedev denkt niet dat de NAVO tussenbeide zal komen als Rusland kernwapens inzet in Oekraïne. “Laten we ons voorstellen dat Rusland wordt gedwongen zijn meest formidabele wapens te gebruiken tegen het Oekraïense regime, dat een grootschalige daad van agressie heeft gepleegd die het voortbestaan van onze staat in gevaar brengt. Ik geloof dat de NAVO zich niet rechtstreeks in het conflict zal mengen, zelfs niet in dit scenario”, schreef Medvedev.
“De overzeese [de VS] en Europese demagogen zullen niet sterven in een nucleaire apocalyps. Daarom zullen ze het gebruik van elk wapen in het huidige conflict slikken”, benadrukte de Vice-voorzitter van de Russische Veiligheidsraad, “Het zou goed zijn als de autoriteiten in Kiev deze trieste conclusie op zijn minst een beetje beseffen. Helaas, dit is bijna onrealistisch”, concludeerde de politicus.
Zelensky zei een paar dagen geleden nog dat hij nu niet langer denkt dat Poetin bluft over het gebruik van nucleaire wapens. “Gisteren was het misschien nog bluf, maar nu kan het de realiteit zijn.”
Rusland zou (tactische) kernwapens kunnen inzetten om het pas geannexeerde gebied van de Donbas – dat dan Russisch grondgebied zal zijn – te verdedigen. De uitslag van de referenda is reeds bekend; de annexatie van de gebieden gebeurt vrijdagnamiddag om 15u.
Maar Medvedev zal ernaast zitten wat betreft zijn overtuiging dat de NAVO niet zal reageren, omdat de leiders in het Westen perse een nucleaire confrontatie met Rusland WILLEN (om de totale ondergang van het Westen te bespoedigen).
We staan aan de vooravond van de grote gebeurtenissen. We hopen dat u voorbereid bent… Maar – volgens vele profetieën – zal de Waarschuwing de ontvouwing van WOIII onderbreken…
Bron: Eindtijdklok

15 reacties op “Het quasi onvermijdelijke gevolg van de annexatie van de veroverde Oekraïense gebieden is WOIII: dit is waarom”
Een zeer goed artikel maar mag ik zo vrij zijn om er enkele kanttekeningen bij te zetten. Als het ooit tot een echte oorlog komt dan kan Rusland die nooit winnen. Dat weet Poetin verdomd goed. Dus hij dreigt met kleine nucleaire wapens met beperkte schade. Dan wil ik ook opmerken dat de VN de annexatie van het oostelijk deel van Oekraïne niet zal erkennen. Dus die annexatie is dan eerder symbolisch. Je kan in moderne tijden niet zomaar een land inpikken wat de Russen wel doen. Of het tot een derde wereldoorlog gaat komen dat betwijfel ik. Er zullen ditmaal geen overwinnaars zijn, en vele jonge Russen hebben hun land reeds verlaten. De Russen zijn wakker aan het worden. Sinds de financiële crisis in 2008, is de Israëlwereld van de ene crisis tot de andere gekomen, dan de pandemie en nu de oorlog in Oekraïne die een energiecrisis tot gevolg heeft. Alhoewel een energiecrisis het heeft ook te maken dat we naar schone energie moeten gaan en die is niet goedkoop. Het is een utopie dat energie nog goedkoop gaat worden. En de klimaatverandering wordt hiermee als bewijs geleverd, dus we zullen een deel van onze zogenaamde welvaart moeten afstaan. Volgens mij zal het laatste wereldwijde conflict zich afspelen in en rond Is Israël dit eist de profetie, en dit is ook wat Jezus verklaarde aan zijn apostelen. De vervallen ‘ hut’ komt hij dan herstellen.
Rusland zal uit geopolitieke en morele overwegingen niet zomaar een kernoorlog ontketenen. De Russische Orgakov doctrine stelt dat moderne oorlogen met klassieke wapens gestreden wordt, die tegenwoordig zulk een schrikwekkende potentie hebben indien ten volle benut, dat het effect daarvan ons voorstellingsvermogen te boven gaat. Trouwens, de vraag is of het Westen zomaar Rusland kan aanvallen terwijl China werkeloos toekijkt. Het is trouwens niet ondenkbaar dat de getergde beer tactische nucleaire wapens inzet.
En wat de thans bezette gebieden betreft is het grootste deel van de bevolking daar van Russische etniek en het was voorspelbaar dat ze voor annexatie zouden kiezen. Het overige deel van de Oekraïne is een ander verhaal. Die zijn het communistisch regiem nog niet vergeten, waarbij ze op een vreselijke wijze zijn mishandeld.
Ik vind trouwens dat het Westen zich niet moet bemoeien met Ruslands voortuin. De slijmerige ethiek die we gebruiken om onze inmenging te verantwoorden, daar krijg ik een misselijk gevoel van. En de energiecrisis? Lik me vestje. Wij hebben zelf het embargo ingesteld en Rusland lijdt daar niet onder, alleen wijzelf. De gasbel in Noord Nederland is dichtgedraaid nadat het inspuiten van Russisch gas onder extreme druk bevingen had veroorzaakt. Lees de professionele literatuur er maar op na. Gas komt uit de capilaire ruimtes in de grond en dat geeft geen aardbevingsgevaar. Trouwens, er is een voorstel in het parlement om opnieuw gas naar boven te halen en het debet met stikstof aan de vullen waardoor 100% zeker is dat er géén bevingen ontstaan. Maar ik voorspel dat dat voorstel het niet zal halen. Er zijn enorme opgeslagen voorraden gas in België, maar die worden mondjesmaat afgegeven: 20 miljar kuub per jaar. By te way, er zit minsten 450 miljard kuub in Noord Nederland onder de grond (waarschijnlijk 700) plus nog het nodige in de Noordzee net boven de eilanden. Ergo, de energiecrisis is gewild, net als de hongersnood die komend jaar de kop opsteekt.
Het Westen heeft daar inderdaad niets te zoeken ! Poten af !
Ik probeer altijd beleefd te blijven, maar als ik nu lees dat het Westen oorlog wil om de totale ondergang te bespoedigen, moet ik me toch inhouden. Wat je hier soms leest, is zo doordrongen van complottheorieën.
Ik blijf vasthouden aan mijn geloof in God, Jezus, de Heilige Geest, Maria en de Bijbel. Daarvan ben ik overtuigd. Van al de rest niet.
Hopelijk mag dit bericht verschijnen.
U bent niet verplicht deze website te volgen en te lezen.
Houd er rekening mee dat Poetin en co aartsleugenaars, verdraaiers en bluffers zijn. Dat kennen ze nog goed uit de goddeloze sovjet-tijd.
Indien het Westen zich niet met de Oekraïne moet bemoeien wil dat niet zeggen dat Poetin een koorknaapje is.
Het is een beetje voorspelbaar en zelfs wat beangstigend dat reacties van sommigen zo goed als meteen verschijnen en die van anderen niet of pas na aandringen laat verschijnen. Zo moest ik onlangs vragen waarom twee berichten van mij niet verschenen om vast te stellen dat er dan uiteindelijk één van de twee werd gepubliceerd. Ook bij dit artikel is het weer afwachten. De vraag die zich stelt, is duidelijk: past het bericht in de denkwijze van de beheerders of wordt een kritische bedenking geweerd? Het zou jammer zijn te moeten concluderen dat kritisch denken monddood gemaakt wordt en alleen passende propaganda mag. Ik hoop nog steeds dat de restkerk niet vergelijkbaar is met de Russische staatstelevisie.
De annexatie van het Oosten van Oekraïne gebeurde niet op een democratische wijze. De meeste mensen werden met zachte of harde dwang gedwongen om te kiezen voor Rusland. Ook moet je weten dat veel mensen uit die streek reeds gevlucht zijn naar de meer centrale gedeelten van Oekraïne of de hoofdstad, dus die mensen kunnen niet kiezen. Dit conflict had kunnen voorkomen worden als het Westen naar de verlangens van Poetin had geluisterd, en niet onmiddellijk dreigen met lidmaatschap van de NAVO. Wat velen reeds vergeten zijn is dat Merkel en de vroegere president van de VS Bush Junior verantwoordelijk zijn voor de huidige chaos in Oekraïne. Zij waren voorstander dat Oekraïne lid kon worden van de NAVO en dit met alle gevolgen. Rusland vreest de uitbreiding van de NAVO naar het Oosten. En nogmaals zowel Poetin als Rusland zijn geen christelijke natie, alhoewel Poetin tijdens zijn toespraak het Westen zag als satanisch en Rusland die de waarheid vertegenwoordigd. Er is maar één persoon die de weg de waarheid en het leven is en die persoon is Jezus.
Dank je wel om mijn laatste berichten te publiceren.
Ik ben inderdaad niet verplicht deze website te volgen, maar ik vind het wel allemaal boeiend.
Voor alle duidelijkheid: ik zeg niet dat jullie verkeerd zijn. Ik weet het simpelweg niet. Ik stoor me wel aan de zekerheid die jullie hebben, terwijl jullie ook verkeerd kunnen zijn, maar enige twijfel bij jullie onmogelijk is. Die zekerheid leidt tot keiharde meningen en veroordelingen van allerlei mensen. Ik denk daarbij aan de paus, priesters en de holebi-gemeenschap. Ik vraag me af hoe je zou reageren als een eigen kind bekent homo te zijn. Eeuwig terecht branden in de hel? Echt? Serieus nu: echt? Die zekerheid wekt ook de indruk dat jullie jezelf super vinden en neerkijken op die domme en zondige mensen. Wij worden gered en jullie zullen branden. Er ontbreekt alleen nog een ‘hahaha!’
Tegelijk leidt die zekerheid tot allerlei theorieën die helemaal niet zo zeker zijn als jullie beweren. Het boek der waarheid? Ik weet niet of dit de waarheid bevat. Hoe kan je dat zo zeker zijn? Waarom geloof je precies dit boek en niet andere boeken waarin allerlei voorspellingen staan? Verder denk ik aan de ontkenning van de klimaatsverandering, de diabolisering van vaccinaties, het geloof in een satanische macht achter de schermen en de bewering dat de hoogste politici ons bewust naar de ondergang leiden, de kritiek op kerknet … Poetin spreekt over satanisme, terwijl hij net degene is die door de duivel bezeten lijkt.
Kwaadsprekerij is ook een zonde. Als de paus niet jullie valse profeet zou blijken te zijn, zou het goed zijn dat God jullie alle beschimpingen vergeeft. Als hij het wel is, heb je volledig gelijk. Alleen, hoe kan je het zo zeker zijn?
Als jullie volledig gelijk hebben, zal ik dat ondervinden en duidelijk toegeven. De verwachte waarschuwing zou ik wel willen zodat alle mensen de kans krijgen zich te bekeren. Alleen zegt de Bijbel er geen woord over. Ik weet het dus niet.
Ik geloof in God, Jezus, de Heilige Geest, Maria en de Bijbel. Al de rest is mogelijk, maar niet zeker. Mijn Godsbeeld is dat van een liefdevolle Vader en niet van een boze rechter. Zoals ouders hun kinderen vergeven, vergeeft God Zijn kinderen en dat zijn wij. Ouders die hun kinderen onterven, kunnen dit alleen gerechtvaardigd doen bij enorm zware misstappen van die kinderen. Ik denk daarbij aan bewust moorden, aan rotslechte karakters … In andere gevallen doen ouders dit niet, ook niet als hun kinderen homo zijn. Zo geloof ik ook dat de hel er alleen is voor de zware zondaars die bewust mensen pijn doen. Ik ben ook tegen abortus en tegen gayparades en dergelijke. Tegelijk aanvaard ik mensen die homo zijn en goed leven. Wie ben ik trouwens om anderen te veroordelen en mezelf beter te vinden, wetend dat ik ook een zondaar ben?
Bart 1: het zijn geen complottheorieën, maar complotfeiten.
Het zou wel heel naïef zijn om te denken dat de dingen niet van tevoren zijn beraamd.
Alles wat de zogenoemde “ Wappies” ( Waarheid Achterhalend Persoon) hebben gezegd in 2020 zie je nu uitkomen.
Ook in de geschiedenis zie je dat het van complotten aan elkaar hangt. De vrijmetselaars zijn daar zeer actief in geweest en nog steeds.
Een van de beste boeken is” Sluiproutes van de macht” door Jules van Rooyen.
Of deze: “ De macht van de onzichtbare bankiers” ,door B. Izar.
Dus ja, ik ben zeker een complotdenker en als iedereen dat zou zijn, dan was de meute niet zo gehoorzaam geweest en was deze gehoorzaamheidstest voor wat betreft corona mislukt.
Beste Marrie, het zou goed zijn om hierover van meningen te wisselen, maar ik stel vast dat je bericht van vandaag reeds verschenen is en het mijne weer nog niet verschenen is. De beheerders hebben het moeilijk met kritische bedenkingen. Het lijkt steeds meer en meer op censuur, wat mijn twijfels natuurlijk ook meer en meer bevestigt. Jammer.
aan Bart 1
zoals ik lees in je regelmatige reacties heb je veel twijfels, vooral over het Boek der Waarheid. Dit is een gebed (KTG 86) dat je verder kan helpen:
‘Bevrijd mij van de kwelling van de twijfel’
Ik kom voor U, lieve Jezus, verward,
onzeker en gefrustreerd omdat ik
mij zorgen maak over de waarheid
die U in Uw boodschappen verkondigt.
Vergeef mij als ik U onrecht aangedaan heb.
Vergeef mij als ik U niet kan horen.
Open mijn ogen zodat mij getoond kan worden
wat het is dat U wilt dat ik begrijp.
Ik smeek U mij de kracht van de Heilige Geest te schenken
om mij de waarheid te tonen.
Ik houd van U, lieve Jezus,
en ik smeek U mij te bevrijden van de
kwelling van de twijfel.
Help mij gehoor te geven aan Uw oproep.
Vergeef mij als ik U beledigd heb
en breng mij dichter bij Uw Heilig Hart.
Leid mij naar Uw Nieuw Koninkrijk
en verleen mij de genade
waardoor ik, door mijn eigen gebeden en lijden,
U kan helpen om de zielen te bewaren
die Uw Heilig Hart zo dierbaar zijn.
Amen.
Beste Jan, dank voor je mooie gebed. Alleen ligt mijn twijfel niet zozeer bij God, Jezus, de Heilige Geest, Maria en de Bijbel, maar vooral bij wat de restkerk beweert. Misschien heeft de restkerk volledig gelijk, maar ik twijfel.
Het is vreemd dat een aantal mensen veel berichten schrijven waarin ze hun mening geven, maar mijn vragen niet beantwoorden. De vragen zijn nochtans duidelijk. Ik zoek naar stevige argumenten en die komen er niet.