Bergoglio heeft opnieuw een brief geschreven naar de dissidente pro-LHBT jezuïetenpater James Martin om hem te prijzen omwille van zijn schandalige LHBT-conferentie die hij recent hield, en voor de “cultuur van ontmoeting” die hij zou bevorderen onder zogenaamde “LHBT-katholieken”. In juni vorig jaar schreef Bergoglio ook al een brief naar Martin om hem op te hemelen. In 2019 ontving Bergoglio pater Martin in privé-audiëntie in het Vaticaan. Martin werd jaren geleden door het Vaticaan benoemd tot speciale adviseur voor het Vaticaanse Secretariaat voor Communicatie.
James Martin vertelde dat Outreach – de nieuwe LHBT-stichting van Martin – details had gestuurd naar Bergoglio omtrent de laatste conferentie, die een reeks van pro-LHBT sprekers omvatte, die standpunten promoten die tegengesteld zijn aan de Katholieke Leer van de Kerk omtrent homoseksualiteit.
Martin zei dat er een brochure over de conferentie en een begeleidende brief naar Bergoglio werd gestuurd. Gisteren, op 2 augustus, ontving Outreach een brief van Bergoglio in het Spaans. De Tweet van James Martin hierover werd geliked door de ‘Pauselijke Academie voor het Leven’.

Bergoglio noemde Martin ‘broeder’ en feliciteerde hem voor zijn conferentie. Hij zei dat “het meest kostbare” hetgeen was wat “gebeurde in de interpersoonlijke ontmoetingen.”
Hij sprak over het overwinnen van barrières en prees Martin voor het “werken in een cultuur van ontmoeting,” die “afstanden inkort en ons verrijkt met onze verschillen, net zoals Jezus deed”.
Pater Martins Outreach conferentie, dat werd gehouden aan de liberale “katholieke” Fordham Universiteit, werd bijgewoond door meer dan 200 “theologen en schrijvers, onderwijzers en professoren, priesters en parochieleiders, moeders en vaders, homo, hetero, biseksueel, lesbisch en transgender mensen – allemaal deel van dezelfde Kerk.”
Getrouwe katholieken hadden protestacties georganiseerd tegen de conferentie, waarbij ze argumenteerden dat de “publieke rebellie tegen de Katholieke moraalleer ergernis veroorzaakt, in het bijzonder onder trouwe katholieke studenten.”
Bron: LifeSiteNews

7 reacties op “Bergoglio prijst de LHBT-conferentie van dissidente pater James Martin S.J.”
En dan zijn er nog steeds die beweren dat we deze paus in alles moeten volgen, want anders zou je geen goed Katholiek zijn. Wie moeten we meer gehoorzamen, de mens of God? We zijn als kind gehoorzaamheid verschuldigd aan onze ouders, maar als een vader een tiran en kinderverkrachter blijkt te zijn vervalt die verplichting, want in de Tien Geboden staat: “Eert uw vader en uw moeder opdat het u wel gaat in het leven”. Die verplichting is dus conditioneel. Indien deze eer tot ons ongeluk voert en van God afbrengt, vervalt die verplichting. Ja, er kan zelfs gezegd worden dat we een zonde begaan om in dit specifieke geval de zich paus noemende Bergoglio blindelings te volgen, want dat is kadaverdiscipline. Hij is de titel “papa” (waarvan het woord paus is afgeleid) niet waardig.
Aha ! Je weet het dus ! Afscheuren van Rome is nu echt wel de boodschap mijn gedacht !
Het (voorzegde!) schisma met het afgevallen Rome en de valse kerk die zal worden gecreëerd na de laatste synode, zal wel komen. Dat komt op het moment dat hoogstaande prelaten zoals Viganò en Burke zeggen: “Nu is het genoeg!” en publiek verklaren dat men niet langer de weg van het Vaticaan moet volgen. Ze zullen dit door goddelijke ingeving doen, op het moment dat door God werd bepaald. Dit schisma werd voorzegd en is één van de tekenen van de eindtijd. Ze zal zelfs noodzakelijk zijn als de ware Kerk (dat is de katholieke leken en geestelijken die trouw blijven aan Christus) wil overleven tot aan de Wederkomst van Jezus. De poorten van de Hel kunnen dan wel veel geestelijken, leken én het Vaticaan overweldigen. De Kerk (dat is wij; de trouwe gelovigen, het Lichaam van Christus) zal blijven voortbestaan. Nu reeds zijn er geestelijken die de streep trekken en zeggen: tot daar en niet verder. En die worden gesanctioneerd door hun afvallige oversten. Maar het bewijst hun recht. Bergoglio is de Kerk niet, ook de Curie is de Kerk niet. Het zijn bestuursorganen, maar als die afvallig worden, houden die op deel van de Kerk te zijn, en dat is wat nu gebeurt. Bergoglio is trouwens nooit geldig verkozen; dus die is nooit paus geweest. Er is een coup gepleegd door aanhangers van Satan (volgelingen van Kardinaal-vrijmetselaar Martini). De kop van de vis is verrot, alsook bijna heel het middenste deel; maar de staart (de Restkerk) is nog intact. En dat zal God op tijd en stond afsnijden, zodat ook daar geen verrotting optreedt. En dat deel zal een tijd in de catacomben moeten gaan.
Jezus at met tollenaars en hoeren en dat werd hem zeer kwalijk genomen door de religieuze klasse. Jezus kwam voor de zondaren niet voor de gezonden. Bekeert je zei Jezus en gelooft in de blijde boodschap. Dus Jezus volgen is nooit vrijblijvend. Dus ook al at Jezus met tollenaars en hoeren ze moesten zich bekeren. Onlangs heeft de paus toch iets gezegd dat waarheid bevat. We mogen nooit in dialoog gaan met Satan zei hij. Want dan zijn we verloren, juist als adam en Eva in de tuin. Maar we moeten zeker de paus in niet alles volgen. Zeker wanneer hij de moraalleer op z’n kop zet, en denkt dat Jezus daar blij mee zal zijn. De verschillen moeten niet op menselijk gebied worden opgelost, we moeten ons bekeren. En dit zowel in ons denken en doen.
Probleem is dat Bergoglio zelf in dialoog is gegaan met Satan..
Je mag kritiek hebben op de paus, want die is feilbaar, tenzij hij “ex cathedra” spreekt. En die kritiek mag je laten horen. Maar “afscheuren van Rome”, dat is echt een slecht idee.
De verwarring is ten top gestegen.endaar maakt de duivel gretig gebruik van.
Wat moet je nog geloven het stazt allemaal op losses schroeven.
Deze crisis is net na het concilie ontstaan
Maar het schism wordt steeds zichtbaarder en zichtbaarder.
Het modernisme is overal aanwezig op scholen in de politiek en de journalistiek
Kin de joun
alom.
Het gaat erom om stand
houden en ye vertrouwen op God.Hij zal ons niet in de steek laten.want de hele katholieke keer is blijvend in de eeuwen door.
Het is allemaal voorspeld. Wat heeft maria overal inde wereld voorspeld als de wereld zich niet bekeerd zal Rusland zijn dwaalleer overal verspreiden
De 2de wereld oorloh is ook voorspeld geweest en wat geeft maria als raad iedere dag het bidden van de rozenkrans
Bidden en dat geld op de 1ste0
Plaats voor mezelf