In het kader van Bergoglio’s Abu-Dhabi document uit 2019, waarin staat dat “alle religies door God gewild” zijn, heeft de tweede grootste kerk van Parijs, de Eglise Saint-Sulpice, die ietsje kleiner is dan de Notre Dame kathedraal, een “stille ruimte” ingericht waar Moslims hun koranverzen mogen komen bidden.
In de 17de-eeuwse kerk hangt een opschrift met een pijl:
“Stille ruimte beschikbaar voor het moslimgebed.”
De Tridentijnse Mis is in deze kerk verboden, maar kennelijk mag bijna elke andere religie er z’n erediensten of gebeden komen doen. Wat een verraad aan Christus, en een kaakslag voor de gelovigen!


Bron: Gloria News

6 reacties op “Tweede grootste kerk van Parijs biedt ‘stille ruimte’ voor Moslims”
Dit is al jaren het geval in de kapel van UZ Gasthuisberg.
Wij zijn duidelijk op weg naar een wereld-kerk.
Dat heeft dominee David Wilkerson al gezegd.
Zie ook het boek van deze dominee, “het visioen en verder”.
Ook het zogenaamde meepraten van ongelovigen die een stem krijgen wat er met de katholieke kerk moet gebeuren.
Het is onbegrijpelijk dat een godsdienst die leert dat God geen Zoon heeft mag komen bezinnen in de kerk, die wel leert dat God een Zoon heeft. Niet dat moslims of joden niet welkom zouden zijn in de kerk zeker wel. Maar Joden zullen toch liever in hun synagogen blijven denk ik zo. De paus heeft een punt als hij hiermee bedoeld over de verschijningen in Medjugorje. Daar heeft de Maagd beweerd dat moslims ook kinderen van God zijn en dat noem ik een leugen. Waarom noem ik dat zo? Omdat Johannes duidelijk leerde dat alleen zij die Jezus belijden als de verlosser kinderen van God zijn. Voor zover ik het begrijp doen moslims en Joden dat niet, en hiermee bedoel ik niet alle Joden, want ook de Joodse messiaanse beweging groeit in Jeruzalem en dat noem ik een teken.
En in ruil daarvoor mogen wij de Heilige Mis doen in hun moskeeën.
De kerk is niet meer van God, maar van Satan. De laatste paus was Johannes Paulus II, alles wees erop dat het einde nabij was, zijn ziekte was daar ook een teken van! God kon het niet beter in beeld brengen, hoe de afbraak van Zijn tempel ging geschieden. Paus Johannes Paulus II heeft ons laten zien door zijn ziekte Parkinson, hoe de kerk langzaam ging dood gaan! En maar goed ook het oude vaticaan deugd niet met hun misbruiken, geweldplegingen enz..
Wat er in dit artikel staat komt over als HOOGVERRAAD aan Christus.
Moslims aanvaarden de onbevlekte ontvangenis van OLV niet. Ook niet dat Jezus de eniggeboren Zoon van God is. Ook niet dat Jezus ongehuwd was en zonder kinderen. Ook niet dat Jezus gekruisigd werd. Ook niet dat Jezus verrezen is, de opstanding uit de doden, wat voor ons de kern van ons geloof is. Ook niet dat Jezus opgevaren is ten hemel en zit aan de rechterhand van de Vader, met Wie Hij één is. Ook niet in de H. Communie. Ook niet dat Jezus zal wederkeren om te oordelen levenden en doden. Ook niet dat Jezus de grote Koning zal zijn in Zijn Koningrijk op aarde, dat weldra zal komen. In al die essentiële punten van ons christelijk geloof GELOVEN ZIJ NIET. Wat komen die moslims dan eigenlijk zoeken en zogenaamd bidden in onze christelijke kerken??? Gooi hen buiten, stuur hen weg naar hun moskeeën die hier in de EU (helaas) alom aanwezig zijn.
Het Boek der Waarheid spreekt vele malen over de gruwel die op ons afkomt. De gruwel van het nieuwe geloof, de ene wereldkerk die zich weldra zal ontwikkelen in de Kerk van Christus. Van OLV en van Christus zal niet veel meer over blijven, want die staan voor hen in de weg. Ook de ware katholieken staan in de weg en zullen vervolgd worden als ze zich niet ‘bekeren’ tot de gruwel. De ‘moderne kerk’, deze gruwel, zal een mix zijn van religies, atheïsme en humanisme. Walgelijk wat er op ons afkomt. Vele ‘moderne’ dwazen, ook vele gewijde dienaars (priesters en bisschoppen), zullen geamuseerd meedansen met de massa die zich heerlijk zal vermaken in al haar dwaasheid, terwijl Jezus als een bedelaar in de goot zal belanden.
Hoogverraad aan Christus, zoals Judas destijds gedaan heeft. De geschiedenis herhaalt zich. Laat nadien de grote Kastijding maar over ons komen want wij verdienen het.