Spring naar inhoud

RESTKERK nieuws

"Rome zal het geloof verliezen en de zetel worden van de Antichrist" – de H. Maagd in La Salette, 1846
Hoofdnavigatie
  • Nieuws
  • Geheim van La Salette
  • Derde Geheim van Fatima
  • Boek der Waarheid: profetieën
    • De Grote Waarschuwing
    • Enkele boodschappen uit het Boek der Waarheid
    • Handleiding voor de huiskapel
    • Het Zegel en de Medaille
    • Het Schisma uiteengezet
  • De paus en de valse paus
  • De Mechelse Catechismus
  • Survivaltips voor katholieke families
  • Publicaties van Hubert Luns
  • Google Translate
  • Onze principes
De redactie 10/04/2020 Katholieke traditie

Goede Vrijdag

Alle Staties van de Kruisweg:

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Tumblr
  • Meer
  • E-mail
  • Print
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Skype

Vind ik leuk:

Vind-ik-leuk Laden...

Gerelateerd

Geplaatst in Katholieke traditie. Maak een bladwijzer van de permalink.

6Reacties

Voeg uw reactie toe
  1. 1
    A. G. op 10/04/2020 om 16:01

    “The Passion of the Christ” wordt dikwijls als “te bloederig” omschreven, vooral dan door mensen die niet geloven. Persoonlijk denk ik dat het eerder een realistische weergave is van hetgeen toen gebeurde. Een kruisiging was een zeer wreedaardig iets. Meestal liet men zelfs achteraf het lijk hangen tot het opgegeten werd door de roofdieren, kwestie van de mensen af te schrikken.

    Wie die film ziet krijgt een idee van de onvoorstelbaar grote liefde van Christus voor elke mens.

    • 2
      Hero de Jong { Profeet } op 10/04/2020 om 19:56

      !! dat is niet correct — in Israel, werd je als`nog begraven, of anders ge`cremeerd ….

  2. 3
    A vigilant citizen op 10/04/2020 om 20:01

    Toen de film The Passion of the Christ uitkwam, kreeg de regisseur Mel Gibson onmiddellijk veel kritiek, niet alleen van de kant van ongelovigen, ook vanuit kerkelijke (modernistische) hoek. De kritiek was in hoofdzaak tweevoudig. (1) De film zou te gewelddadig zijn. (2) De film zou anti-joods zijn. Beide kritieken kan men counteren. (1) Het passieverhaal was uiterst gewelddadig. De film is op dat vlak realistisch en is in feite een visuele voorstelling van de eeuwenoude kruisweg. Vandaar ook het succes bij veel traditiegetrouwe katholieken. Tussen haakjes: regisseur Mel Gibson genoot een traditionele katholieke opvoeding en zijn film bewijst in mijn ogen dat die opvoeding zeker zijn waarde had. (2) In de film roept het volk op het plein voor Pilatus inderdaad: “Zijn bloed kome over ons en ons nageslacht!” Maar vooreerst gaat het hier om een beperkte groep mensen die wellicht de nacht hadden doorgetrokken en ’s morgens vroeg, toen het proces bij Pilatus zich afspeelde, op aandringen van de hogepriester zich lieten ophitsen in een soort massahysterie. Ten tweede komen er in de film minstens evenveel joden voor die aan Jezus’ kant stonden: enkele schriftgeleerden die het proces bij de hogepriester Kajafas veroordeelden als oneerlijk, Maria de moeder van Jezus die haar zoon tot op het laatste moment nabij bleef, Petrus die Jezus verraadde maar daarna berouw had en schuld bekende, veel stille joodse getuigen tijdens de kruisweg, de wenende vrouwen, de heilige Veronica die Jezus’ gezicht afdepte, haar dochter, Maria Magdalena, de leerling Johannes die de vrouwen vergezelde tot onder het kruis, Simon van Cyrene die Jezus’ kruis hielp dragen,… Ik raad iedereen die de film nog niet zag deze te bekijken. Het is een krachtig visueel verslag van Jezus’ passie en overstijgt naar mijn oordeel in waarde veel andere Jezusfilms.

  3. 4
    A. G. op 11/04/2020 om 13:49

    Wie nog eens de volledige film “The Passion of the Christ” wil zien, dan kan dat op zondag 12 april op de zender CAZ, van 20u40 tot 23u.

    NB : Er moest aan de Romeinen toelating gevraagd worden om het lichaam van Jezus van het kruis te halen en het te begraven. Zonder die toelating bleef het lichaam daar maar gewoon hangen …

    • 5
      Restkerk-redactie op 11/04/2020 om 20:04

      En nochtans: in de H. Schrift staat duidelijk dat de Joden op de sabbat geen lijken aan de kruisen wilden zien hangen. De lijken zouden in een massagraf gegooid zijn geweest, maar Jozef van Arimathea heeft het lichaam van de Heer gevraagd om het in zijn eigen graf, in zijn tuin te laten begraven.

  4. 6
    A. G. op 12/04/2020 om 10:20

    Ter informatie … Op de Nederlandse tv was een tijd geleden het volgende te zien. In een museum was een fysiek bewijs te zien dat er vroeger mensen echt gekruisigd werden (hetgeen men natuurlijk al lang wist uit geschriften). Men heeft het volgende gevonden : een voetbeen waardoorheen een spijker zat, waar ook een stuk hout aan vastzat. Dus voetbeen + spijker + kruishout alles aaneen. Die mens werd dus niet begraven, want men gaat toch niemand begraven met een spijker en kruishout door de voet.

·Reacties zijn gesloten.

Eenmalig
Maandelijks

Doe een eenmalige donatie

Doe een maandelijkse donatie

Kies een bedrag

€5,00
€25,00
€100,00
€5,00
€15,00
€100,00

Of voer een aangepast bedrag in

€

Je bijdrage wordt gewaardeerd.

Je bijdrage wordt gewaardeerd.

DonerenMaandelijks doneren

Donatie

Doneer om de werking van onze website te ondersteunen.

€ 5,00

Indien u via overschrijving onze website wenst te steunen kan dat op het nieuw rek.nr.: BE18 9501 9776 6965 op naam van H. Luns.

Google Translate

Archief

Recente reacties

  • Snuf de Hond op Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
  • Jacob de Meerdere en Soeverein. op Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
  • willy op Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
  • schildervolendam op Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
  • lunsius op Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
  • Snuf de Hond op Gisteren werd in Rome door een handvol katholieken “de opvolger van Benedictus” gekozen; volgens Don Minutella zonder de goedkeuring van de Hemel

Reglement voor reacties

‘Trollen’ (reageren om de reactiesectie te vergiftigen, de gebruikers lastig te vallen, totaal onnodige discussies uit te lokken,…) is niet toegestaan. Reacties zullen worden verwijderd en de gebruiker zal worden geblokkeerd (de reacties komen dan automatisch bij de spam terecht).

Reacties die die haatdragend, of anti-christelijk zijn, zullen worden verwijderd. De gebruiker wordt na herhaalde inbreuken geblokkeerd.

Reacties die ingaan tegen de Leer van de Katholieke Kerk, ketterijen, dwalingen of afwijkende leer promoten en aldus verwarring kunnen scheppen onder lezers van de reacties, worden niet gepubliceerd; bij herhaalde inbreuken wordt de gebruiker geblokkeerd.

Schelden, vloeken en het gebruik van vulgair taalgebruik is niet toegestaan. De reactie wordt verwijderd en na herhaalde inbreuken de gebruiker geblokkeerd.

De redactie behoudt voor zich ook het recht om bepaalde reacties niet te publiceren, waaronder reacties die louter nieuwsfeiten bevatten waar de redactie zelf over bericht of zal berichten.

Wij vragen begrip voor het feit dat het wat langer kan duren eer een reactie wordt gepubliceerd (moderatie gewoonlijk op bepaalde tijdstippen tijdens de kantooruren).

Geef uw e-mailadres in om via e-mail de nieuwste artikels te ontvangen (geheel kostenloos).

Follow RESTKERK nieuws on WordPress.com

Privacy en gegevensbescherming

Indien u zich inschrijft gaat u ermee akkoord dat Restkerk uw emailadres opslaat, dit om u te kunnen voorzien van nieuwsberichten. Indien u reageert, doet u dit geheel vrijwillig en wordt door Restkerk uw e-mailadres en IP-adres bewaard. Uw privacy is echter gegarandeerd. Restkerk zal nooit uw gegevens met derden delen. U kunt ten allen tijde uw abonnement opzeggen, dan wordt uw e-mailadres gewoon verwijderd. Tevens kunt u ons vragen uw reacties te verwijderen indien u dat wenst.

Meest gelezen

  • Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
    Satan in het Vaticaan (door Don Minutella)
  • Gisteren werd in Rome door een handvol katholieken "de opvolger van Benedictus" gekozen; volgens Don Minutella zonder de goedkeuring van de Hemel
    Gisteren werd in Rome door een handvol katholieken "de opvolger van Benedictus" gekozen; volgens Don Minutella zonder de goedkeuring van de Hemel
  • George Neumayr, auteur van 'The Political Pope', overleden, 1 maand nadat hij zijn eigen dood voorspelde
    George Neumayr, auteur van 'The Political Pope', overleden, 1 maand nadat hij zijn eigen dood voorspelde
  • Tijdlijn van de Grote Reset - we gaan nu fase 5 in
    Tijdlijn van de Grote Reset - we gaan nu fase 5 in
  • Paus Benedictus' missie op aarde was vervuld - de Eindtijd breekt nu effectief aan
    Paus Benedictus' missie op aarde was vervuld - de Eindtijd breekt nu effectief aan

RSS Nieuwste artikelen op Eindtijdklok

  • Poetin spreekt in Volgograd opnieuw dreigementen uit aan het adres van het Westen: “We hebben iets om hen van antwoord te dienen” 03/02/2023
  • Experts: Israël bereidt zich voor op oorlog met Iran vóór de zomer 30/01/2023
  • Binnenkort weer oorlog tussen Rwanda en Congo? 26/01/2023
  • Asteroïde ‘2023 BU’ zal vannacht aarde passeren op 3500 km afstand (0 LD); komeet ‘C/2022 E3’ passeert aarde op 1 februari 26/01/2023
Klik om meer te lezen over het Zegel van Bescherming.

Advertentie

RSS Boek der Waarheid – boodschap

  • Hoe gemakkelijk is het om te zondigen 24/01/2023
  • Het dragen van Mijn kruis 16/01/2023
  • Satans strategie bestaat erin om gelovigen eerst te bedotten en misleiden, voordat hij hen te gronde richt 26/11/2022
  • Moeder van de Verlossing: De vijanden van God zullen verschrikkelijke heiligschennissen plegen tot zij de Tabernakels ontheiligd hebben 25/11/2022
  • Ik heb jullie hulp nodig. Net zoals Ik Mijn apostelen en leerlingen nodig had toen Ik op de aarde rondliep 08/11/2022

Categorieën

Archief

  • 2.959.033 weergaven

Staatsgreep in het Vaticaan

DOWNLOAD HIER DE GRATIS PDF

Website Dagboek Zuster Faustina

Site gemaakt door WordPress.com.
  • Home
  • Contact-1
  • De Grote Waarschuwing
  • De Grote Waarschuwing
  • De Mechelse Catechismus
  • De paus en de valse paus
  • De principes van onze website
  • Derde Geheim van Fatima
  • Enkele boodschappen uit het Boek der Waarheid
  • Gebed
  • Geheim van La Salette
  • Handleiding voor de huiskapel
  • Het schisma uiteengezet
  • Het Zegel en de Medaille
  • Lezing
  • PDF: Machtsgreep van de Valse Profeet
  • Profetieën in het Boek der Waarheid
  • Publicaties van Hubert Luns
  • Speciale gebeden
  • Survivaltips voor katholieke families
Secundaire navigatie
  • Youtube
  • Zoeken

Berichtnavigatie

Witte Donderdag: Live Aanbidding van het H. Sacrament
Bergoglio bevestigt: coronavirus is het antwoord van de natuur op de milieuproblematiek

Begin hierboven met het typen van uw zoekopdracht en druk op Enter om te zoeken. Druk op Esc om te annuleren.

  • Volg Volgend
    • RESTKERK nieuws
    • Doe mee met 389 andere volgers
    • Heb je al een WordPress.com-account? Nu inloggen.
    • RESTKERK nieuws
    • Aanpassen
    • Volg Volgend
    • Aanmelden
    • Inloggen
    • Korte link kopiëren
    • Deze inhoud rapporteren
    • View post in Reader
    • Beheer abonnementen
    • Deze balk inklappen
Privacy en cookies: Deze site maakt gebruik van cookies. Door verder te gaan op deze website, ga je akkoord met het gebruik hiervan.
Voor meer informatie, onder andere over cookiebeheer, bekijk je: Cookiebeleid
%d bloggers liken dit: